Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

«Життя є найбільшим і найважливішим із соціальних та правових благ особистості,  а тому важливим засобом реалізації та захисту прав та свобод громадян є державні гарантії, які забезпечують процес дотримання прав та законних інтересів людини» - з цих слів розпочав свою промову начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Снісар Владислав Володимирович

 

 


З нагоди річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, було започатковано проведення Всеукраїнського тижня права. Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону та прав людини 10 грудня відзначається Міжнародний день прав людини.

Владислав Володимирович коротко нагадав про історію цього важливого заходу. А саме, в цей день у 1948 році у Парижі, на 183 пленарному засіданні, Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей. Вона перекладена 375 мовами й діалектами мов. Декларація була прямим наслідком досвіду Другої світової війни і вперше сформулювала ті права, які повинна мати кожна людина. Вона складається з 30 статей, зміст яких був уточнений і розвинутий через інститути міжнародних угод, регіональних та національних конституцій та законів. Вперше Всеукраїнський тиждень права було проведено у 2008 році. Ініціатором проекту стала Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України. Тоді ж ініціативу молодого покоління працівників підтримав Президент України, видавши Указ від 8 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права».

В ході бесіди з керівниками структурних підрозділів та працівниками, детально розглянуто «План заходів Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з проведення у 2017 році "Всеукраїнського тижня права», зокрема, забезпечення через мережу громадських приймалень надання безоплатної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини у межах компетенції Головного управління, проведення у навчальних закладах відкритих  уроків з питань «Прав людини», тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру – лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом.

Таким чином, проведення цих заходів сприятиме тому, щоб громадяни не лише розширювали свої правові знання, але й мали можливість  їх застосовувати.


 


04.12.2017 |

Повернутись назад