Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Стартував VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

 

 


Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області приймає роботи дітей на перший етап конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей 2018”. Конкурс на регіональному рівні триватиме до 15 лютого 2018 року.

Конкурс складається з двох етапів:
•    І етап Конкурсу: листопад 2017 року – лютий 2018 року: відбіркові регіональні тури;
•    ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2018 року: фінал та оголошення переможців.

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:
•    перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
•    друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
•    третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональних рівнях надсилають не пізніше 15 лютого 2018 року на адресу Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області (49107, м.Дніпро, вул.Казакова, 3).

Художні твори переможців будуть надіслані для участі у фіналі до ДП «Редакція журналу «Охорона праці», яка є організатором конкурсу.

ПОЛОЖЕННЯ


04.12.2017 |

Повернутись назад