Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За участі фахівців Криворізького гірничопромислового управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області на базі ТОВ «МЕТІНВЕСТ-КРМЗ» відбулось відкриття полігону для проведення практичних занять для працівників, які проходять навчання за професіями стропальник і машиніст крана.

 

 

 


Створення даного об’єкту стало одним із заходів, розроблених підприємством на вимогу керівництва Криворізького гірничопромислового управління, задля зниження рівня виробничого травматизму, вагомий відсоток якого був пов'язаний зі стропальними роботами. Через факт росту травматизму на підприємстві, фахівці Держпраці провели з керівництвом МЕТІНВЕСТ-КРМЗ нарду, де обговорили обставини і причини травмувань працівників, зокрема тих,  які обслуговують вантажопідіймальні механізми та детально зупинялись на тому, що потрібно невідкладно вжити заходи по недопущенню подібних ситуацій.


Також, даний навчальний полігон створено з метою відпрацювання навичок безпечного виконання робіт по зачіплюванню та переміщенню вантажів за допомогою електромостового крана. Ініціативу відкриття полігону підтримали фахівці відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління, як одного з дієвих методів попередження ризиків, зокрема травмувань працівників, які обслуговують вантажопідіймальні механізми.

 

Полігон відтворює еталонні умови для стропальних робіт: стенд для зберігання вантажозахоплювальних пристроїв, схеми стропування типових вантажів, які застосовуються на підприємстві, а також самі вантажі. Тут же встановлено діючий електромостовий кран, яким керує досвідчений машиніст крана.

 


01.12.2017 |

Повернутись назад