Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Комісія, утворена Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області, завершила спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з працівником складського господарства ТОВ «Компанія «Грейнфілд».

 

 

 


Обставини та причини випадку з`ясовувала комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за участі представників Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській обл., Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації, відділу охорони праці ТОВ «Компанії «Грейнфілд», уповноваженої найманими працівниками особи з питань охорони праці ТОВ «Компанія «Грейнфілд».

Розслідуванням з`ясовано, що 11 вересня 2017 року силосник виконував роботи по пробиванню "пробки" зерна, яка утворилась в конусній частині бункера. Внаслідок різкого витоку зернової суміші з бункеру, робітника затягнуло в зерно.

Згідно листа КЗ «Дніпропетровське обласне бюро СМЕ» смерть працівника настала від механічної (обтураційної) асфікції, яка розвинулась внаслідок закриття дихальних шляхів сторонніми тілами (зерном рослин).

Причинами нещасного випадку визнано невиконання інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов’язків, допуск до роботи без навчання та перевірки знань з охорони праці. Випадок визнано пов`язаним із виробництвом, на потерпілого складено акт за формою Н-1 і цей випадок взято на облік складського господарства. Матеріали розслідування направлені до органів прокуратури.

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області запропоновано ряд заходів щодо усунення причин настання нещасного випадку.

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.


30.11.2017 |

Повернутись назад