Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з 42 річним майстром залізничного цеху  металургійного підприємства  міста Дніпро.

 

 

 


За оперативною інформацією, 27 листопада 2017 року при пересуванні по узбіччу автодороги від КПП №502 до КПП №508 в районі диспетчерської залізничного цеху на працівника наїхав дизельний вилочний автонавантажувач внаслідок чого постраждалого  було госпіталізовано.  В лікарні було зафіксовано смерть робітника.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


28.11.2017 |

Повернутись назад