Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Інформаційну акцію організували на одній з центральних вулиць міста Кривого Рогу фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

 

 

 


Метою даного заходу було донести до суспільства можливі соціальні ризики  та негативні наслідки нелегального працевлаштування та звернути увагу на те, що відсутність офіційно оформлених трудових відносин між роботодавцем і працівником означає, що працівник не має всіх соціальних гарантій які надає держава.


 

 

 

Громадянам, які працюють та в пошуках роботи, надавали роз’яснення про основні права працівників та переваги офіційно оформлених трудових відносин, роздавали інформаційні листівки.

 

 

 

 

Акцентували увагу на тому, що для реалізації своїх трудових прав та забезпечення належного рівня свого майбутнього, працівники мають право вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору та дотримання усіх норм трудового законодавства.

 

Зацікавлені громадяни отримували консультаційну допомогу та відповіді на всі існуючі питання.


 


20.11.2017 |

Повернутись назад