Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області наголосив на перевагах офіційного працевлаштування та негативних наслідках незадекларованої праці

 

 

 

 


На сьогоднішній день питанням незадекларованої праці та порушення роботодавцями законодавства про працю приділяється значна увага.

Фахівцями ГУ Держпраці у Дніпропетровській області постійно проводиться аналіз звернень, що надходять від працівників про порушення їх трудових прав, а також, вживаються заходи, які запобігають появі їх у майбутньому.
Крім цього, проводяться особисті прийоми, в ході яких працівники, по відношенню яких порушені трудові права, мають можливість особисто донести проблеми до керівництва ГУ Держпраці у Дніпропетровській області – про це в ході інтерв`ю наголосив начальник управління з питань праці Толстогузов Андрій Борисович.

Також звернув увагу на те, що відсутність офіційно оформлених трудових відносин між роботодавцем і працівником означає, що працівник не має всіх соціальних гарантій які надає держава, зокрема соціальних, економічних, трудових та інших прав працівника.

Економічні й соціальні гарантії означають, що після укладання трудового договору та реєстрації його в Державному центрі зайнятості працівник користується такими правами, як право на гарантований розмір заробітної плати (у тому числі доплати, надбавки й заохочувальні виплати); право на відпустку, у тому числі додаткову й без збереження зарплати, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами; право на оплату лікарняного; право на достроковий вихід на пенсію через шкідливі умови праці; право на скорочений робочий день, тиждень через шкідливі умови праці; право не працювати у вихідний і святковий день; право не залучатися до понаднормових робіт без бажання працівника; право на допомогу в зв’язку з безробіттям; право на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань; право на зарахування виробничого стажу; право на матеріальне забезпечення в порядку соціального страхування в старості; право на гарантії за колективним договором.

В свою чергу трудові гарантії передбачають укладення трудового договору та запис у трудовій книжці. Це є захист найманого працівника відповідно до чинного трудового законодавства у разі порушення його прав, а саме: якщо роботодавець затримує виплату заробітної плати; відмовляється оплатити виконану роботу; не додержується інших своїх зобов’язань.

Отже, офіційне оформлення працівника на роботу є, в першу чергу, його гарантією соціального захисту, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату. Водночас, для роботодавця - це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.
 


17.11.2017 |

Повернутись назад