Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Про застосування засобів захисту від ураження електричним струмом при виконанні робіт в діючих електроустановках до та понад 1000 В говорили на семінарі-нараді Криворізького гірничопромислового управлінням Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з технічними керівниками та провідними спеціалістами галузевих підприємств.

 

 

 


Даний захід проведено з метою організації належного та своєчасного виконання робіт енергопостачальними організаціями та підприємствами, які експлуатують у своєму господарстві або здійснюють обслуговування зазначеного обладнання в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Основний акцент було поставлено на належному та своєчасному виконанні вимог діючих нормативних документів, що забезпечує безпечне функціонування енергетичних господарств, зокрема, в період настання холодів, коли зростає навантаження на електричні мережі, що може призвести до їх пошкодження внаслідок порушення балансу між виробництвом та споживанням електричної енергії.

Підіймали питання контролю виконання організаційних та технічних заходів перед початком та при проведенні робіт в електроустановках напругою до та понад 1000В, питання своєчасного виконання заходів по усуненню виявлених порушень, говорили про організацію періодичних та профілактичних випробувань електрозахисних засобів, що застосовуються в електроустановках.

Визначились з нормативним запасом палива на підприємствах, готовність машини та механізми до роботи в умовах понижених температур, запас електротехнічного устаткування і матеріалів, укомплектованість персоналу засобами захисту та теплим спецодягом.

 

Фахівці Держпраці не оминули увагою підготовку посадових осіб та робітників структурних підрозділів щодо навчання з питань охорони праці. Окремо звернули увалу учасників заходу на зміни у законодавстві України щодо здійснення державного нагляду за додержанням вимог законодавства про працю.

По завершенню наради керівникам підприємств та посадовим особам, що відповідальні за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства нагадали про наближення зимових канікул в навчальних закладах. З огляду на безтурботне ставлення дітей до своєї безпеки, необхідно перевірити утримання електроустановок, розташованих на території навчальних закладів, відповідно до вимог нормативно-правових актів.  


17.11.2017 |

Повернутись назад