Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках співпраці при вирішенні питань пов’язаних з додержанням законодавства про працю, а саме подолання незадекларовної праці, фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області взяли участь у міському ярмарку вакансій Дніпропетровського обласного центру зайнятості для осіб з інвалідністю та соціально незахищених верств  населення, зокрема військовослужбовців, які брали участь в АТО

 

 

 


До участі у ярмарку були запрошені представники підприємств, незайняте населення міста Дніпра та соціальні партнери служби зайнятості.

Даний захід було організовано з метою злагодженого та однозначного тлумачення  законодавства для громадян, які звертаються за послугами до міського центру зайнятості.

Тож, заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Управління з питань праці Біланинець Ірина Дмитрівна детально роз’яснила інформацію присутнім стосовно того, які права мають громадяни при працевлаштуванні, навела приклади того, коли роботодавець використовує незадекларовану працю і які грубі порушення допускають, приклад коли потенційному працівнику роботодавець відмовляє у працевлаштуванні не маючи на то обґрунтованих підстав, як поводитись звільненим працівникам, яким не віддали трудової книжки, на яку компенсацію мають право звільнені працівники, право на щорічну основну відпустку та відпустку без збереження заробітної плати. Крім того, наголосила, що порушення законодавства про працю тягне за собою фінансові та адміністративні санкції.

Особливу увагу громадян акцентували на те, що отримуючи заробітну плату неофіційно, працівники втрачають соціальні гарантії які надані державою і не зможуть отримувати гідної пенсії в майбутньому.

На завершенні зустрічі Ірина Дмитрівна закликала учасників заходу сприяти у проведенні інформаційно-роз’яснювальної роботи в питаннях додержання законодавства про працю, як для осіб що працевлаштовуються так і для роботодавців.

Формат заходу передбачав безпосередне спілкування присутніх,  були задані хвилюючі питання на які отримали вичерпні відповіді.

 


16.11.2017 |

Повернутись назад