Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Протягом лютого 2014 року теруправлінням Держгірпромльнагляду у Дніпропетровській області здійснено 8 таких перевірок. Під час обстежень державними інспекторами виявлено 87 порушень вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, до адміністративної відповіданості притягнуто 9 посадових осіб.


Протягом лютого 2014 року теруправлінням Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області здійснено 8 таких перевірок. Під час обстежень державними інспекторами виявлено 87 порушень вимог нормативно-правових актів з промислової безпеки та охорони праці, до адміністративної відповідальності притягнуто 9 посадових осіб.

Зокрема, виявлено, що у деяких з перевірених закладів не проводяться перевірки рівня загазованості у приміщеннях, де використовується кисень, немає захисних ковпаків на балонах (під час зберігання та перевезення) та заземлення киснепроводів. Також серед порушень – непроведення опосвідчення заземлення киснепроводів; немає чергового опосвідчення манометрів; у відділеннях, де застосовується кисень, неопрацьовано інструкції з охорони праці для персоналу з урахуванням вимог безпечної роботи з киснем.

На сьогодні медичний кисень використовують 97 лікувально-профілактичних закладів області. 98 лікувально-профілактичних закладів регіону частково відмовились від експлуатації кисневих балонів і перейшли на роботу з концентраторами. 21 лікувально-профілактичні заклади для потреб у медичному кисні використовують кріоциліндри, що є менш небезпечним устаткуванням.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


19.03.2014 |

Повернутись назад