Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Відсьогодні Криворізьке гірничопромислове управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області приступило до розгляду Планів розвитку гірничих робіт у кар’єрах та шахтах гірничодобувних підприємств на 2018 рік.

 

 


 Розпочато розгляд планів розвитку гірничих робіт на 2018 рікВідсьогодні Криворізьке гірничопромислове управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області приступило до розгляду Планів розвитку гірничих робіт у кар’єрах та шахтах гірничодобувних підприємств на 2018 рік.

Свої програми на наступний рік представлятимуть підприємства з відкритим та підземним способами видобутку корисних копалин, які знаходяться на територіях Дніпропетровської, Кіровоградської та Полтавської областей.
 


Розгляд програм проходить за безпосередньою участю фахівців Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, керівників та провідних фахівців комбінатів, спеціалістів Криворізького експертно-технічного центру, представників державного воєнізованого гірничорятувального загону, науковців  профільних інститутів та фахівців проектних організацій.

Розгляд планів розвитку гірничих робіт триватиме до грудня поточного року.   
 


02.11.2017 |

Повернутись назад