Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головний державний інспектор управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Уріщенко Алла Вікторівна прийняла участь у семінарі з питань дотримання норм трудового законодавства.

 

  

 


Для працівників  юридичних служб, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, проведено семінар з питань дотримання норм трудового законодавства.

Головний державний інспектор управління з питань праці ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Уріщенко Алла Вікторівна прийняла участь у семінарі з питань дотримання норм трудового законодавства.


Алла Вікторівна особливу увагу звернула на інформацію про нарахування  лікарнях, декретних виплат та порядок оформлення відряджень працівників. Детально роз’яснила законодавчі аспекти постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 439 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266», яка передбачає новий  Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням (далі – Порядок № 1266).

 


Інспектор наголосила на тому, що  відповідно до частини 1 статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.99 р. № 1105 підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий лише у встановленому порядку листок непрацездатності, а не довідка по тимчасовій непрацездатності.


Також була надана інформація рекомендаційного характеру стосовно надання працівниками довідки ОК-5 «Індивідуальні відомості про застраховану особу», яка  дає можливість бухгалтерії здійснювати контроль за даними, що впливають на розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності, а саме слідкувати за наявністю у працівника страхового стажу. Зазначила,  що крім того,  довідка потрібна щоб визначити загальний страховий стаж у нових працівників.
В ході семінару були  розглянуті практичні приклади найчастішого порушення законодавства  і надані рекомендації щодо того, як можна уникнути таких порушень та були надані обгрунтовані відповіді і консультації всім, у кого виникли питання стосовно додержання норм  трудового законодавства.
 


01.11.2017 |

Повернутись назад