Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області спільно з Управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації, Дніпропетровською обласною організацією харчової промисловості, профспілок агропромислового комплексу, обласної організації роботодавців «Дніпрохарчопром» 03.10.2017 року на ТОВ «Кондитерська фабрика «АВК» провели семінар-нараду з керівниками підприємств, профспілкового активу, інженерами з охорони праці, щодо поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці харчової промисловості.

 


Про стан виробничого травматизму за 9 місяців поточного року на підприємствах харчової промисловості Дніпропетровської області доповів начальник відділу нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці Сергій Філіпков, який наголосив що профілактика нещасних випадків шляхом формування у працівників почуття відповідальності за свою безпеку і безпеку оточуючих є основним інструментом, який здатен попередити виникнення виробничого травматизму в галузі.

В ході семінар-наради присутнім було надано роз’яснення у сфері легалізації зайнятості, детінізації заробітної плати та працевлаштування окремих категорій громадян (ВПО, учасників АТО), вимоги законодавства щодо ведення документації з оформлення трудових відносин, легітимності самих трудових відносин, нарахуванні заробітної плати та її індексації.

Також було обговорено оптимальні способи взаємодії, комунікації та обміну інформацією між органами виконавчої влади й бізнесом. Наголошено на необхідності неухильного дотримання правил охорони праці, законодавства про працю.

Наприкінці наради фахівці кондитерської фабрики «АВК» поділилися досвідом своєї роботи на практиці, організувавши екскурсію по виробничим цехам фабрики.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


06.10.2017 |

Повернутись назад