Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою зниження виробничого травматизму та його попередження на підприємствах металургійної галузі ПрАТ «ЄВРАЗ ДМЗ» та ПАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ» відбулись робочі наради за участі начальника відділу нагляду в металургії та машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Ольги Бондаренко, перших керівників підприємств, керівників служб та структурних підрозділів.

 

 


В ході засідань були заслухані звіти начальника відділу охорони праці промислової безпеки та екології ПрАТ «ЄВРАЗ ДМЗ» Заспенко А.С. та начальника Управління промислової безпеки, охорони праці і навколишнього середовища ПАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ» Гриньова О.А.,  про виконання розроблених заходів за результатами розслідування нещасних випадків та покращення стану охорони праці на підприємстві.

Під час нарад начальник відділу нагляду у металургії і машинобудуванні Ольга Бондаренко довела до відома присутніх інформацію про стан виробничого травматизму за 8 місяців поточного року, акцентувавши увагу на видах подій та робіт, професіями постраждалих та іншими показниками щодо причин травматизму:
•    травмування постраждалих рухомими частинами устаткування та деталей, що рухаються, обертаються – 22 випадки, це свідчить про відкритий доступ у небезпечну зону та відсутність у конструкції устаткування, що експлуатується, необхідних огорож, блокувань, механізмів, які забезпечують безпеку працюючих;
•    порушення трудової і виробничої дисципліни (невиконання посадових обов'язків, невиконання вимог інструкцій з охорони праці) – 49 випадків, це свідчить, що керівниками підприємств і структурних підрозділів, головними спеціалістами не ведеться контроль за дотриманням працівниками вимог правил безпеки, технологічних інструкцій та інструкцій з охорони праці, а служби охорони праці більшості підприємств працюють вкрай неефективно.

Також Ольга Василівна нагадала про відповідальність за невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Навела приклади найбільш резонансних подій, що сталися на підприємствах галузі у 2017 році, розповіла про причини і наслідки настання нещасних випадків та про заходи попередження виробничого травматизму.

Запропонувала службам охорони праці підприємств для запобігання подібних нещасних випадків, які трапилися на підприємствах, провести за підсумками 9 місяців перевірки щодо виконання розроблених планів заходів, за результатами розслідувань нещасних випадків.

Наприкінці засідань присутні наголосили на необхідність посилення контролю за станом охорони праці на кожному робочому місці.


27.09.2017 |

Повернутись назад