Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Згідно Плану заходів державного нагляду на 2017 рік фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області перевірено дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки науково-виробничого фермерського господарства «Компанія Маїс».

 

 

 


В ході перевірки членами комісії було встановлено що на підприємстві, де працює близько 230 чоловік не створено службу з охорони праці, а для працівників не створено здорові та безпечні умови праці. Не розроблено Положення про порядок навчання і перевірку знань з охорони праці, відсутні інструкції по видам виконання робіт.

На момент перевірки також не надано висновки експертизи про відповідність машин та обладнання придбаних за кордоном нормативно-правовим актам з охорони праці, що чинні на території України. Разом з тим встановлено, що роботодавець не одержав дозвіл на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки та виконання робіт підвищеної небезпеки.

Окрім порушень організаційного характеру було виявлено і велику кількість технічних порушень, що несуть загрозу життю та здоров’ю робітників. Зокрема було виявлено факти використання машин та обладнання без захисних огороджень, а також таких, що не пройшли відповідних опосвідчень.

За результатами планової перевірки керівнику підприємства було видано припис з вимогою усунути 88 порушень, також попереджено про необхідність негайного зупинення експлуатації 72 одиниць устаткування та обладнання, яке створює загрозу життю та здоров’ю працюючих.

Головне управління звернулось до суду з адміністративним позовом про застосування заходів реагування в порядку частини 5 статті 4 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», з метою захисту прав та законних інтересів робітників.
 


26.09.2017 |

Повернутись назад