Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання протоколу Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області від 11.09.2017 року, начальником відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Іриною Чубенко-Салко проведено спільну нараду з фахівцями Павлоградської міської ради.

 

 


Метою засідання є посилення роз’яснювальної роботи серед працівників та роботодавців щодо недопущення використання праці без належного оформлення.

«Офіційне працевлаштування — це гарантія соціальних, економічних, трудових та інших прав працівників» - зазначила Ірина Володимирівна, та перерахувала усі гарантії, що отримує працівник, укладаючи трудовий договір: це і право на відпустку, і гарантований розмір заробітної плати, оплата лікарняного, соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві, право на зарахування виробничого стажу та інші. Також укладення трудового договору та запис у трудовій книжці захищають найманого працівника відповідно до чинного трудового законодавства у разі порушення його прав.

Наприкінці наради було вирішено проводити регулярні інформаційно-роз`яснювальні компанії, щодо легалізації трудових відносин та додержання своєчасного і не нижче визначеного державою мінімального розміру оплати праці через засоби масової інформації, у ході зустрічі з роботодавцями та поширення довідкової інформації серед громадян через органи виконавчої влади. Також, був намічений план дій на жовтень 2017р., в тому числі галузь, з якої плануються заходи відвідування роботодавців з метою виявлення використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин у місті Павлограді до кінця 2017року.


22.09.2017 |

Повернутись назад