Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області в рамках Угоди про співпрацю з Управлінням Укртрансбезпеки провело спільну нараду з представниками: Національної поліції м. Дніпро, Фіскальної служби, Дніпропетровського Обласного комітету профспілки, відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області, підприємств-перевізників Дніпропетровської області.

 

 


Метою зустрічі є зниження рівня травматизму та нещасних випадків, а також нелегального працевлаштування на підприємствах Дніпропетровської області в транспортній галузі.

Начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар в своїй доповіді проаналізував стан охорони праці на підприємствах області у тому числі в автотранспортній галузі. Також визначив основні завдання Головного управління Держпраці згідно вимог чинного законодавства. Особливу увагу звернув на проблеми, які існують і які ми хочемо усунути - це велика кількість нещасних випадків з водіями громадського транспорту, які допускаються до роботи в алкогольному або наркотичному сп'янінні, відсутності необхідного медичного обстеження водіїв яких випускають на лінію, та великому відсотку нелегальної праці.

Про дотримання законодавства про працю доповів начальник Управління з питань праці Андрій Толстогузов. Роз’яснив вимоги постанови КМУ від 26.04.2017 № 295, деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статтю 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”. Навів приклади порушень виявлених під час перевірок з питань легалізації праці та вжитих заходів. Проінформував присутніх про нововведення в законодавстві з питань праці та подальші шаги реформи, а також розміри адміністративних штрафів за дані правопорушення.

На нараді розглянуто стан виробничого травматизму в галузі за 2017рік у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року. Протягом 8 місяців поточного року відбулося 19 нещасних випадків (-2), з них 3 із смертельним наслідком (+1), також були надані приклади резонансних нещасних випадків та результатів спеціальних розслідувань нещасних випадків.

З інформацією щодо змін у структурах, проблемних питань, нововведень в законодавстві при організації автоперевезень виступили заступник начальника відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Сергій Іонов, підполковник Патрульної поліції з безпеки дорожнього руху в м. Дніпро Олександр Сергієнко, голова Дніпропетровського Обласного комітету профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України Андрій Берчук, голова комітету з питань транспортної інфраструктури Регіональної Ради підприємців у Дніпропетровській області консультативно-дорадчого органу Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Мовчан.

Наприкінці засідання було винесене рішення забезпечити взаємодію державних служб Дніпропетровської області: Держпраці, Укртрансбезпеки, Фіскальної служби, Національної поліції в рамках угод про співпрацю. Затвердити план взаємодії та визначити відповідальних осіб. В подальшому проводити спільні заходи установ з представниками підприємств перевізників з метою усунення проблемних питань в галузі.
 


20.09.2017 |

Повернутись назад