Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

В рамках Угоди про взаємодію між Держпраці та Державним центром зайнятості за ініціативою начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні головного управління Держпраці у Дніпропетровський області Ірини Чубенко-Салко в Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості проведено засідання «круглого столу».

 

 


В ході засідання відбулося обговорення деяких питань реалізації нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зокрема проведення інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань.

Разом з керівниками відділу взаємодії з роботодавцями та відділу активної підтримки безробітних обговорено проблемні питання, що виникають в процесі роботи. Продовжено координацію спільних заходів стосовно праці іноземців та осіб без громадянства, особливу увагу приділено питанню недостатньо конкурентно спроможних осіб на ринку праці - неповнолітніх та інвалідів.

По завершенню засідання, були намічені дати семінарів, на яких буде проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з питань законодавства про працю для мешканців об’єднаних територіальних громад Павлоградського району у вересні 2017року.
 


01.09.2017 |

Повернутись назад