Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою проведення превентивної роботи фахівцями відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і за об’єктами підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено нараду з керівництвом та відповідальними особами ДП "Контакт" ВАТ "Житлобудмеханізація-2" щодо попередження виникнення аварійних ситуацій і нещасних випадків на підприємстві.

 


ДП "Контакт" ВАТ "Житлобудмеханізація-2" сьогодні має більш ніж 40-річний досвід експлуатації та обслуговування вантажопідйомної техніки, і являє собою сучасне структуроване підприємство, яке надає повний комплекс послуг з використання баштових кранів на будівельних майданчиках: монтаж-демонтаж, експлуатація і сервісне обслуговування всіх моделей баштових кранів.

Під час проведення превентивного заходу були розглянуті основні вимоги чинного законодавства з охорони праці, створення безпечних умов праці при виконанні робіт з використанням об’єктів підвищеної небезпеки.

Керівництву підприємства рекомендовано тримати на постійному контролі питання отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Чітко розподілити функції, обов’язки, відповідальність працівників та обслуговуючого персоналу щодо експлуатації, ремонту, обслуговування технологічного устаткування та обладнання.


29.08.2017 |

Повернутись назад