Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію зі спеціального розслідування тяжкого нещасного випадку, який стався 13 серпня 2017 року на шахті міста Тернівка з прохідником 1956 року народження.

 

 

 


За оперативною інформацією, під час видачі партії завантажених вагонів на верхній приймальний майданчик 881 збірного штреку, спец. вагон зійшов з рейкового путі та наїхав прохіднику на праву ногу, в результаті чого він отримав закритий осколковий перелом обох кісток правої гомілки і зовнішньої кісточки правої гомілки зі зміщенням, відкритий перелом 1 плеснової кістки правої стопи з дефектом м'яких тканин і зміщенням кісткових уламків. Постраждалого госпіталізовано.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Сектор взаємодії зі ЗМІ ГУ Держпраці
у Дніпропетровській області


16.08.2017 |

Повернутись назад