Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Павлоградського відділу Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області прийняли участь у семінарі з питань нововведень і змін у трудовому законодавстві, який проводився Павлоградським міськрайонним центром зайнятості.

 

 

 


У заході брали участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровський області Ірина Чубенко- Салко, керівники громадської організації «Амаро Кхер» Картулай Огли та Беляна Салаватова, директор центру зайнятості – Валентина Дробот та фахівці, роботодавці міста.

Відкрила захід директор Павлоградького міськрайонного центру зайнятості. Вона розповіла, що метою заходу є підвищення мотивації ромів до легальної зайнятості та здобуття освіти. Фахівці центру зайнятості презентували послуги з працевлаштування, які надаються Службою зайнятості. Зокрема, розповіли про можливість взяти участь в оплачуваних громадських роботах та професійному навчанні. Усіх бажаючих запрошено на семінари з техніки пошуку роботи та індивідуальні консультації.

Начальником відділу з питань додержання законодавства про працю Іриною Чубенко- Салко, були роз’яснені представникам ромської громади міста основні питання щодо укладання трудового договору, оплати праці та обов’язковості дотримання норм законодавства про працю, як зі сторони  найманих працівників так і роботодавців.

На всі питання, що були поставлені в ході семінару, представники ромської громади отримали вичерпну відповідь.


24.07.2017 |

Повернутись назад