Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння почесного звання «Краще підприємство з охорони праці» проводиться для привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці. Наразі журі конкурсу визначило 31 підприємство України, яке продовжує боротьбу у фіналі конкурсу, серед них  Орджонікідзівська філія ТОВ з ІІ «Проктер енд Гембл Україна».

 

 


Завод «Проктор енд Гембл», розташований в м. Орджонікідзе, (Покров) випускає товари побутової хімії та товари догляду за тілом, на протязі 13 років.

За період діяльності заводу компанія постійно проводить серйозну технологічну та організаційну підготовку на підприємстві, що має на меті забезпечення високих стандартів якості та впровадження на підприємстві основних принципів Prokter and Gamble, насамперед, це незмінно висока якість продукції незалежно від того, у якій державі розташоване виробництво, це забезпечення високих стандартів промислової безпеки та умов праці, а також екологічної безпеки.

На підприємстві впроваджена програма оцінки ризику на робочому місці, кожен співробітник використовує систему Quick Risk Predection для запобігання ризику та High RiskTask Assessment при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Тригер з безпеки розробляється щозміни для фокусування на безпеці рутинних операцій.

Розроблена електронна система обліку та повідомлення про випадки передумов до інцидентів Near Miss, забезпечує негайне реагування та усунення подібних факторів для всього підприємства.

Використовується відкрита платформа відгуків на небезпечну поведінку і кожен співробітник застосовує зворотній зв'язок для контролю Культури Безпеки.

Принцип коригувальних і превентивних активностей, використання єдиної електронної платформи підприємства для контролю та реагування забезпечує охорону праці 24 години на добу.

Контролюється та впроваджується більш ніж 400 змін на рік, які проходять узгодження через систему управління Change Management та включають в себе всі аспекти та вимоги охорони праці, виробничої безпеки та екології.

Мінімізовано вплив небезпечних виробничих чинників на працівників: використовуються захисні  огорожі, блокувальні пристрої LOTO, Line Breaking та бар’єри Machine Safety.

Система інспекції Process Safety (безпеки процесів) забезпечує безперебійну роботу обладнання протягом 10 років.

Як результат, підприємством, яке експлуатує об’єкт підвищеної небезпеки першого класу, в якому зберігаються та використовуються горючі та токсичні речовини, не допущено нещасних випадків зі смертельними наслідками та аварій.


14.07.2017 |

Повернутись назад