Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На Дніпропетровщені триває робота по обговоренню проекту нового Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

 

 

 


Наразі, начальник управління інспекційної діяльності Державної служби України з питань праці Наталія Ємельянова зустрілась з керівниками служб охорони праці підприємств підконтрольних Криворізькому гірничопромисловому управлінню Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.

Громадські слухання проходили за участі заступника начальника ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Костянтина Корольова, головного редактора всеукраїнського журналу «Технополіс» Анатолія Кожушка, представників профспілкових організацій Кривого Рогу, страхових експертів Фонду соціального страхування від нещасних випадків, головних спеціалістів виконавчих комітетів.

Обговорення нового Проекту на Криворіжжі мало характер конструктивного діалогу. Кожен фахівець в питаннях охорони праці, зокрема веденні розслідувань нещасних випадків, мав нагоду висловити свої пропозиції аргументуючи їх набутим досвідом з даного питання. Як зауважила Наталія Ємельянова, резюмуючи дану зустріч, що для авторів Проекту особливо важлива думка тих, хто безпосередньо працює з даним документом. Разом з тим подякувала за активну участь та співпрацю усіх учасників заходу.

Всі пропозиції були задокументовані з метою врахування при підготовці остаточного тексту документу.


26.06.2017 |

Повернутись назад