Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області проведено нараду з керівництвом та відповідальними посадовими особами публічного акціонерного товариства науково-виробничого підприємства «Орбіта».

 

 


Серед основних питань йшлося про результати проведення планової перевірки на підприємстві, заходи щодо попередження виробничого травматизму на підприємстві, стан виробничого травматизму за 2016 рік та І квартал 2017 року по Дніпропетровській області та Україні.

Начальник відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Артеменко доповів про стан виробничого травматизму за 2016 рік по Дніпропетровській області та по Україні, навів приклади нещасних випадків на виробництві, розповів про права та обов’язки працівників у відповідності з законом України «Про охорону праці» акцентувавши увагу на застосуванні дієвих загальних заходів з попередження виробничого травматизму.

За результатами проведеної планової перевірки на ПАТ НВП «Орбіта» виявлено 48 порушень вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, 11 з яких усунено під час перевірки. До адміністративної відповідальності притягнуто 3 посадові особи. Надано 5 рекомендацій для зупинки експлуатації обладнання.

За підсумками проведеної наради ухвалено рішення:
1. Керівникам структурних підрозділів:

  • довести результати перевірки до робітників підрозділів;
  • доповісти робітникам підрозділів про стан виробничого травматизму за 2016 рік та І квартал 2017 року в Україні та по Дніпропетровській області;
  • посилити контроль за використанням працівниками підрозділів засобів індивідуального захисту;
  • підвищити якість проведення інструктажів з охорони праці.

2. Відповідальному з питань охорони праці на підприємстві проводити роз’яснювальну роботу в колективі щодо додержання працівниками підприємства вимог нормативно-правових актів з охорони праці.


12.05.2017 |

Повернутись назад