Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 08 травня 2017 року на металургійному підприємстві міста Кривий Ріг з 40-річною дозувальницею.

 

 


За оперативною інформацією, в агломераційному цеху металургійного виробництва сталося руйнування залізобетонного перекриття покрівлі будівлі шихтового відділення на позначку стрічкових конвеєрів. В цей час дозувальник виконувала роботи між стрічковими конвеєрами. В наслідок обвалення плит перекриття працівниця отримала травми несумісні з життям.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.


10.05.2017 |

Повернутись назад