Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівці Головного управління Держпраці прийняли участь у проведенні ряду семінарів та відкритих уроків у вищих навчальних закладах міста Дніпро з метою підвищення рівня обізнаності студентів з питань охорони праці.

Фінальні заходи, в рамках виконання плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році, відбулися 27 та 28 квітня 2017 року на кафедрах «Безпеки життєдіяльності» ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет" та ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» пройшли семінари-наради для студентів зазначених вишів.


Семінари було підготовлено та проведено науково-педагогічними колективами вищевказаних вищих навчальних закладів. Доповідачем від Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області був начальник відділу нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – Захар Мацук.

Студенти, аспіранти, викладачі, запрошені обговорили питання охорони праці, виробничого травматизму та професійної захворюваності, питання промислової безпеки та безпеки життєдіяльності населення Дніпропетровської області, виступили з науковими доповідями.

Доповідачі розкрили тематику цьогорічного Дня охорони праці,  висвітлили проблеми у сфері охорони праці в суспільстві в цілому та промислових підприємств України зокрема, навели статистичні данні щодо виробничого травматизму та профзахворюваності у регіоні, Україні та світі.

Учасниками заходів було прийняте рішення продовжити співпрацю між Головним управлінням та студентами і науково-педагогічними колективами названих вишів.

Головне управління вдячне  всім студентам, їх науковим керівникам та гостям семінарів за співпрацю на шляху до мети забезпечення конституційних прав Громадян України на належні, безпечні і здорові умови праці, захищеність від ризику зазнати шкоди та на належний рівень безпеки від аварій на виробничих об'єктах і наслідків цих аварій.
 


10.05.2017 |

Повернутись назад