Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На позачерговому засіданні Дніпропетровської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про виконання встановлених законодавством вимог пожежної і техногенної безпеки, стану аварійності та виробничого травматизму на підприємствах області», яке пройшло під головуванням виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації Анатолія Крупського, було внесено пропозиції теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області щодо виконання вимог пожежної і техногенної безпеки.


Зважаючи на обставини цьогорічної пожежі на ТОВ «Харківська ювелірна фабрика», начальник теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області Віктор Іванко звернувся до керівників підприємств з пропозицією протягом січня 2014 року організувати та провести відомчі перевірки: виконання робіт у пожежонебезпечних зонах, приміщень, де перебувають сторожа охоронці, стану електробезпеки, наявності первинних засобів пожежогасіння та їх справності, тощо.

Керівникам підприємств запропоновано провести позапланові учбово-тренувальні зайняття згідно планів ліквідації та локалізації аварійних ситуацій. В свою чергу керівникам міських електротранспортних підприємств поставлено завдання забезпечити проведення відомчих перевірок безпечного стану електрообладнання рухомого складу.

Разом з тим, Віктор Іванко дав повний аналіз виробничого травматизму, який стався на підконтрольних підприємствах протягом 2013 року та детально зупинився на причинах нещасних випадків зі смертельним наслідком.

На підприємствах, піднаглядних теруправління Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області, за 2013 рік у порівнянні з 2012 роком рівень загального травматизму зменшився на 35 випадків (330 випадки проти 365), смертельного – на 6 випадків (27 проти 33).

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


17.01.2014 |

Повернутись назад