Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

26 квітня 2017 року на кафедрі «Аерології та охорони праці» Національного гірничого університету пройшла восьма Всеукраїнська науково-технічна конференція студентів, аспірантів і молодих вчених.

За ініціативи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та науково-педагогічного колективу Національного гірничого університету участь у секції конференції під назвою «Безпека праці» взяв начальник відділу нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – Захар Мацук.

 


Учасники конференції хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, віддали шану героїзму Громадян які самовіддано та добровільно приймали та приймають участь у ліквідації наслідків аварії на ЧЕАС.

Конференцію було відкрито доповіддю представника Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.
У першій частині доповіді Захар Мацук торкнувся тематики цьогорічного Дня охорони праці,  розкрив проблеми які виникають у сфері охорони праці в суспільстві в цілому та промислових підприємств України зокрема, навів статистичні данні щодо виробничого травматизму та профзахворюваності у регіоні, Україні та світі.

У другій частині – розкрив науково-практичну тему «Обґрунтування способу контролю тиску газу у магістральних газопроводах».

Студенти, аспіранти, викладачі, запрошені обговорили питання охорони праці, виробничого травматизму та професійної захворюваності, питання промислової безпеки та безпеки життєдіяльності населення Дніпропетровської області, виступили з науковими доповідями.

На конференції було прийняте рішення продовжити співпрацю між Головним управлінням та науково-педагогічним колективом Національного гірничого університету.

За активну участь в роботі конференції представника Головного управління Держпраці було відзначено «Сертифікатом» Національного гірничого університету.

Головне управління вдячне  всім студентам, їх науковим керівникам та гостям конференції за співпрацю на шляху до мети забезпечення конституційних прав Громадян України на належні, безпечні і здорові умови праці, захищеність від ризику зазнати шкоди та на належний рівень безпеки від аварій на виробничих об'єктах і наслідків цих аварій.
 


28.04.2017 |

Повернутись назад