Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Для студентів Криворізького національного технічного університету були відкриті двері Криворізького гірничопромислового управління ГУ Держпраці у Дніпропетровській області та Державного підприємства «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці». Знайомство майбутніх фахівців з системою та основними напрямками діяльності Держпраці проходило в рамках проведення у 2017 році Дня охорони праці в Україні.

 

 


Зустрічали гостей фахівці Криворізького гірничопромислового управління, Криворізького ЕТЦ, відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні та запрошена на даний захід керівник фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Дані зустрічі зі студентами університету вже стали традиційним для двох установ системи Держпраці, тож і цього року для молоді були організовані змістовні зустрічі, презентаційні матеріали та навчальні відеофільмами.

Беручи за основу цьогорічний девіз відзначання Дня охорони праці: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці», студентам довели значимість достовірності збору даних з метою подальшого встановлення пріоритетності та вдосконалення національних, регіональних програм профілактики нещасних випадків на робочих місцях.

Роз’яснили практичне застосування законів про працю та гігієну праці, детально обговорили права та обов’язки при працевлаштуванні, торкнулись і законів працевлаштування в країнах Євросоюзу. Познайомили з призначенням експертно-технічних центрів, як структурної одиниці Держпраці, зупинились на особливостях роботи Криворізького ЕТЦ. Окремо обговорили призначення, функціонування та важливість збору даних фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

Всі бажаючі мали можливість отримати вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході бесіди. А на завершені зустрічі для студентів проведено анкетування з метою виявлення,  що ж сьогодні цікавить/бентежить молодь в питаннях охорони праці.


26.04.2017 |

Повернутись назад