Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, проведено нараду з питань попередження виробничого травматизму з працівниками Придніпровської теплової електростанції. Участь у нараді прийняв Начальник відділу нагляду у будівництві, енергетиці, за об`єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Воловицький.

 

 


Присутніх ознайомлено з темою цьогорічного Дня охорони праці та заходами, які будуть проведені на підприємстві з нагоди його відзначення. Також працівникам електростанції наголошено на необхідності використовувати заходи індивідуального захисту при виконанні робіт. Поінформовано про те, які бувають заходи індивідуального захисту, їх види і особливості. Надано рекомендації по їх ефективному використанню. Був продемонстрований відеоролик про необхідність використання окулярів для захисту очей.

Андрій Воловицький передав присутнім найкращі побажання від керівництва Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, привітав з прийдешніми Днем охорони праці та травневими святами.

Закликав присутніх бути уважними під час виконання робіт, дотримуватись вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Адже особиста необережність може призвести до тяжких наслідків. Навів ряд прикладів з практики розслідування нещасних випадків, та зазначив, що у близько 70% випадків, серед винних є і сам потерпілий.

Тож необхідно завжди пам’ятати про особисту безпеку та безпеку того, хто працює поряд, для збереження життя і здоров’я.


26.04.2017 |

Повернутись назад