Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За ініціативи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області, в рамках виконання плану заходів із відзначення Дня охорони паці в Україні у 2017 році, на кафедрі «Безпеки життєдіяльності» Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту відбувся відкритий урок для студентів університету.

Урок провів начальник відділу нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області - Захар Мацук.


Доповідач розкрив тематику цьогорічного Дня охорони праці,  висвітлив проблеми у сфері охорони праці в суспільстві в цілому та промислових підприємств України. Навів статистичні данні щодо виробничого травматизму та профзахворюваності у регіоні, Україні та світі, навів ряд прикладів з практики розслідування нещасних випадків. В ході проведення уроку студенти ознайомились, серед іншого, з «7 золотими правилами охорони праці», які розроблені Міжнародною організацією праці та які ефективно діють на багатьох підприємствах Європейського Союзу і отримали роз’яснення з цього приводу.

Наголосив, що охорона праці  починається з кожного з нас: «Кожна людина повинна взяти на себе відповідальність та бути лідером у питаннях дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки».

Головне управління вдячне студентам та їх науковим керівникам за співпрацю та вітає усіх з наступаючим Днем охорони праці.


26.04.2017 |

Повернутись назад