Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Заступник начальника відділу нагляду у агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Анна Решетнікова прийняла участь у проведені наради на тему виробничого травматизму та заходів, щодо його попередження в закладах освіти. Захід відбувся з нагоди відзначення Дня охорони праці в приміщені комунального закладу освіти ЗОШ №88 Дніпровської міської ради за ініціативою Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області.


Участь у нараді, окрім представників Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області, прийняли представники управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Новокодацької районної організації профспілки працівників освіти і науки.

На нараді були присутні представники шкіл Новокодацького району міста Дніпро, особи на які покладено відповідальність з охорону праці, страхові експерти відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Дніпропетровській області.

У своїх доповідях учасники наради доповіли про стан виробничого травматизму на підприємствах Дніпропетровської області за 2016 рік та 1 квартал 2017 року. Було зазначено, що за 1 квартал 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року спостерігається зниження загального травматизму на 14 випадків (177 випадків проти191 ), проте кількість випадків зі смертельним наслідком збільшилась на 2 (9 проти 7).

Про стан виробничого травматизму в закладах освіти Дніпропетровської області доповіла Анна Решетнікова. Вона зазначила, що за 2016 рік сталося 32 нещасні випадки, а за 1 квартал 2017 року вже сталося 7 нещасних випадків, серед них 2 нещасні випадки сталися у місті Дніпро. Тож доповідач навела ряд прикладів з практики розслідування нещасних випадків та наголосила на необхідності начальникам управлінь та відділів освіти у Дніпропетровській області посилити контроль за станом охорони праці в закладах освіти.

Також Анна Василівна торкнулась тематики проведення цьогорічного Дня охорони праці “Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”. Вона зазначила, що систематизація даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві має важливе значення для їх запобігання. Тому вкрай важливо постійно перевіряти та поліпшувати стан системи реєстрації та повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві.


25.04.2017 |

Повернутись назад