Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

За спільної ініціативи Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області та науково-педагогічного колективу Дніпропетровського Державного аграрно-економічного університету, в рамках виконання плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні 2017 році, на кафедрі «Безпеки життєдіяльності» відбулася студентська відкрита науково-практична конференція «Безпека життєдіяльності у сучасних умовах»,  присвячена пам’ятним датам квітня: 26 квітня – річниця аварії на ЧАЕС та 28 квітня – Всесвітній день охорони праці.

 


У роботі конференції взяли участь студенти таких факультетів університету: інженерно-технологічного, агрономічного, водної інженерії та екології.  На конференцію були запрошені: викладачі та студенти вишів м. Дніпро, методисти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області, представник Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської  громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України».

Конференцію відкрив начальник відділу нагляду у хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області - Захар Мацук.

У своїй доповіді він торкнувся тематики цьогорічного Дня охорони праці,  розкрив проблеми, які виникають у сфері охорони праці в суспільстві в цілому та промислових підприємств України. Зокрема, навів статистичні данні щодо виробничого травматизму та профзахворюваності у регіоні, Україні та світі, привів ряд прикладів з практики розслідування нещасних випадків.

Захар Мацук  наголосив, що охорона праці  починається з кожного з нас: «Кожна людина повинна взяти на себе відповідальність та бути лідером у питаннях дотримання вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки», - зазначив він.

Учасники конференції вшанували пам'ять загиблих під час ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, віддали шану героїзму Громадян, які самовіддано та добровільно приймали та приймають участь у ліквідації наслідків аварії на ЧЕАС. Студенти, аспіранти, викладачі, запрошені обговорили питання охорони праці, виробничого травматизму та професійної захворюваності, питання промислової безпеки та безпеки життєдіяльності населення Дніпропетровської області.

У свої доповідях учасники конференції наголосили на найбільш актуальних проблемах в галузі цивільної безпеки та охорони праці Дніпропетровській області.

На конференції було прийняте рішення продовжити співпрацю між Головним управлінням та науково-педагогічним колективом Дніпропетровського Державного аграрно-економічного університету та організувати студентський науковий радіогурток, за допомогою якого весь колектив співробітників і студентів університету буде ознайомлюватися з нагальними питаннями в галузі безпеки.

Головне управління вдячне всім студентам, їх науковим керівникам та гостям конференції за співпрацю на шляху до мети забезпечення конституційних прав Громадян України на належні, безпечні і здорові умови праці, захищеність від ризику зазнати шкоди та на належний рівень безпеки від аварій на виробничих об'єктах і наслідків цих аварій.
 


24.04.2017 |

Повернутись назад