Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Днями на Криворіжжі проведено виїзну позапланову перевірку з питань додержання законодавства про працю одного з суб’єктів господарювання (фізична особа - підприємець)  міста. Зокрема, перевіряючі відвідали адреси здійснення ФОП своєї господарської діяльності, а саме споруди чотирьох автостоянок розташованих у різних районах міста Кривого Рогу.

 

 


Перевірку очолила начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Вікторія Романів, а до її проведення були залучені керівники відділів організації підприємництва управління розвитку підприємництва, моніторингу землекористування та забудови управління містобудування та відділу праці і соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Криворізької міської ради.

Незважаючи на своєчасне попередження про позапланову перевірку направлене фізичній особі-підприємцю, він не прибув до фактичного місця здійснення своєї господарської діяльності та не надав необхідні для виконання повноважень, документи та їх копії. Разом з тим, на одній з автостоянок перевіряючим довелось викликати патрульну поліцію м.Кривого Рогу оскільки особи, які перебували в будівлі (сторожкі) автостоянки, покинули її і поїхали у невідомому напрямку.

За фактом перевірок всіх чотирьох автостоянок, при спілкуванні з працівниками було встановлено, що з жодним з них трудові договори не укладалися. По результатам перевірок складений акт та припис на усунення виявлених правопорушень щодо працевлаштування найманих працівників.

Відносно ФОП, відділом з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з питань дитячої праці у Криворізькому регіоні ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, до Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області направлена справа по ст.265 КЗпП України щодо накладення фінансових санкцій на суму 800 тис. грн. Наразі готується подання, яке буде направлено до Покровського відділення поліції Криворізького відділу поліції ГУ національної поліції у Дніпропетровській області, щодо притягнення підприємця до кримінальної відповідальності по ст.172 Кримінального кодексу України.
 


21.04.2017 |

Повернутись назад