Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З огляду на те, що на Дніпропетровщині зосереджено багато промислових підприємств, що виконують роботи підвищеної небезпеки на які необхідно отримання дозволів, деяким суб’єктам господарювання необхідна реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази роботодавця вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки, відомча реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування на Центр надання адміністративних послуг значно збільшилось навантаження.


Тому Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області прийнято рішення, щодо проведення спільної наради з фахівцями Центру надання адміністративних послуг.

У нараді прийняли участь начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар та начальник Управління адміністративних послуг та дозвільних процедур Департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради Олена Огієнко.

Надання адміністративних послуг здійснюється на підставі інформаційних карток, які містять необхідну інформацію про суб’єктів господарювання, крім того, додаються зразки заяв на виконання адмінпослуг. Але мають місце випадки, коли виникають питання щодо якості оформлення документів, які надаються суб’єктами господарювання для отримання адмінпослуг.

Присутні розглянули питання стосовно взаємодії Головного управління та Центру надання адміністративних послуг, додержання вимог нормативно-правових актів при прийманні документів, дотримання строків надання адмінпослуг та шляхи вдосконалення співпраці з цих питань. Розглянуто питання впровадження декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання в електронному форматі відповідно до Постанови КМУ від 07.12.2016 р. № 922.

 


 


20.04.2017 |

Повернутись назад