Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Завершено розслідування смертельного нещасного випадку, що стався 15 лютого 2017 року з 31-річним монтажником сталевих та залізобетонних конструкцій будівельної компанії м. Дніпро, який виконував роботи на металургійному підприємстві м. Кривий Ріг.

 

 

 


Обставини та причини випадку з`ясовувала комісія Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області за участі представників: Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Дніпро; Управління трудових відносин, зайнятості населення та умов праці Департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації; Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів; керівництва та служби охорони праці підприємства.

Розслідуванням з`ясовано, що під час виконання роботи з розбирання стрілового обладнання гусеничного крана МКГ-25БР сталося падіння його конструктивних частин. У наслідок події, монтажник отримав важкі тілесні ушкодження від яких помер у лікарні.

Причинами нещасного випадку визнано порушення технологічного процесу, невиконання інструкції з охорони праці та невиконання посадових обов`язків. Випадок визнано пов`язаним із виробництвом, на потерпілого складено акт за формою Н-1. Матеріали розслідування направлені до органів прокуратури.

Для запобігання схожим випадкам комісією рекомендовано:
•    Посилити контроль посадовим особам підприємства за додержанням працівниками правил охорони праці під час монтажу, демонтажу, експлуатації та ремонту будівельних машин і механізмів.
•    Провести позачергове навчання та перевірку знань згідно «Правил будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів» монтажникам, які виконують роботи з монтажу будівельних машин і механізмів.
•    З обставинами та причинами нещасного випадку ознайомити всіх працівників підприємства.
•    Провести позаплановий інструктаж з питань охорони праці працівникам підприємства.

Фахівці ГУ Держпраці продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність дотримання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров`я в процесі виробничої діяльності.
 


18.04.2017 |

Повернутись назад