Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Криворізьким гірничопромисловим управлінням ГУ Держпраці у Дніпропетровській області створено комісію з технічного розслідування групового нещасного випадку, який стався 14 квітня поточного року з мешканцями будинку №1 вулиці Цендера, Тернівського району, м. Кривий Ріг.

Комісія з’ясовуватиме обставини і причини нещасного випадку пов’язаного з використанням газу у побуті, через який смертельно постраждали дві дівчинки 2002 та 2013 років народження.

 


За попередньою інформацією наданою ПАТ «Криворіжгаз», які негайно направили на місце трагедії бригаду аварійно-диспетчерської служби, відомо що, нещасний випадок стався через відсутність тяги в димовому та вентиляційному каналах.

Розслідування продимиться відповідно до Порядку проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій пов’язаних з використанням газу в побуті.

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області вкотре звертає увагу мешканців житлових будинків, як багатоквартирних, так і приватних, на обов’язкове суворе дотримання правил безпечного користування побутовими газовими приладами та необхідності періодичної перевірки та прочищення димових і вентиляційних каналів!  Категорично забороняється самовільне улаштування, заміна та переміщення газових приладів! Користуючись проточними водонагрівачами чи опалювальними газовими приладами виконуйте основні вимоги безпеки: перевірте наявність тяги, забезпечте надійну вентиляцію приміщення, для чого відкрийте кватирки вікон, не закривайте решітки вентиляційних каналів, забезпечте постійне провітрювання приміщення. При встановлені в приміщені кухні газових приладів з відводом продуктів згорання в димохід забороняється облаштовувати над газовими плитами витяжну вентиляцію з штучним спонуканням.
 


18.04.2017 |

Повернутись назад