Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Начальник Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Владислав Снісар та начальник Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Андрій Толстогузов прийняли участь у засіданні Міжгалузевої ради Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок.

 

 


В ході засідання розглядалися питання завдань обласного профоб’єднання та його членських організацій по виконанню рішень виборних профспілкових органів щодо забезпечення гарантованих державою трудових прав членів профспілок через проведення правозахисної роботи.

В зазначеній раді, окрім членів об'єднання профспілок, прийняли участь: заступник Голови Федерації профспілок України Олександр Шубін, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнєцова, Голова правління Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини Віктор Сергєєв, начальник відділення національної служби посередництва і примирення у Дніпропетровській області Ігор Чуб.

Під час виступів посадовців ГУ Держпраці у Дніпропетровській області, особливу увагу присутніх було зосереджено на співпраці з соціальними партнерами у питаннях запобігання виробничого травматизму, захисту прав працівників щодо незаконного звільнення, своєчасності та повноти виплати заробітної плати, дотримання мінімальних державних гарантій працівників, недопущення нелегальної зайнятості та виплат «у конвертах».

Владислав Снісар зазначив, що Головним управлінням постійно проводяться превентивні заходи для попередження виробничого травматизму в області. Проводиться роз’яснювальна робота з метою підвищення правової грамотності в питаннях законодавства про працю України, дотримання мінімальних соціальних гарантій в оплаті праці. Проводяться круглі столи, з соціальними партнерами, Ради фахівців, семінари та інші заходи для вирішення спільних питань.

Під час засідання було обговорено питання щодо взаємообміну інформацією та шляхи більш ефективної взаємодії між соціальними партнерами в рамках «Угоди про взаємодію та співпрацю між Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області та обласним об’єднанням профспілок».


10.04.2017 |

Повернутись назад