Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

З метою запобігання порушення законодавства про працю, у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування та «тіньової» зайнятості населення в Тернівському міському центрі зайнятості проведено семінар для роботодавців міста Тернівка.

В заході взяла участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, застрахованих осіб, зайнятість, працевлаштування інвалідів та з  питань дитячої праці у Павлоградському регіоні Вікторія Козирєва.

 


В ході семінару було надано роз’яснення щодо порядку оформлення трудових відносин, гарантій працівникам, які залучаються до виконання обов'язків, передбачених законами України "Про військовий обов'язок і військову службу" і "Про альтернативну (невійськову) службу", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" в черговий раз наголошено на  необхідності дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Також В. Козирєва детально зупинилась на підставах, умовах, порядку проведення перевірок та накладання адміністративних санкцій,наголосила на тому, що з 01 січня 2017 року статтею 265 Кодексу законів про працю України запровадженні фінансові санкції стосовно юридичних та фізичних осіб - підприємців, які використовують найману працю, за недопущення до проведення перевірки з питань додержання законодавства про працю, створення перешкод у її проведенні.

Між інспектором та роботодавцями відбувся «жвавий» діалог. Всі підприємці отримали детальні відповіді на турбуючи їх питання.

На прохання роботодавців було, прийнято рішення у квітні поточного року провести семінар на якому планується дати детальні роз’яснення щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх.


05.04.2017 |

Повернутись назад