Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

Фахівцями Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області Проведено нараду з керівництвом та відповідальними особами виробничого підприємства "Дніпропетровський завод по ремонту тепловозів "Промтепловоз" ПАТ "Металургтрансремонт" присвячену наближенню "Всесвітнього дня Охорони праці" та безпеці на виробництві.

 


Начальник відділу нагляду на транспорті та у зв’язку Андрій Артеменко довів до відома присутніх інформацію про стан виробничого травматизму за 2016 рік на підприємствах Дніпропетровської області, України та у галузі в цілому. Більш детально зупинився на причинах настання деяких нещасних випадків пов'язаних з виробництвом Зазначив, що 76% нещасних випадків стаються через організаційні причини, а саме порушення трудової і виробничої дисципліни, порушення вимог технологічного процесу та інструкцій з охорони праці.

Тож він вкотре закликав посилити контроль за додержанням вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці з боку інженерно-технічних працівників в структурних підрозділах підприємства. Закликав з нагоди "Всесвітнього дня Охорони праці" провести на підприємстві огляди – конкурси на кращі: робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращого працівника, тощо, з визначенням та заохоченням переможців у цих номінаціях, організувати відвідування сімей працівників підприємства, загиблих на виробництві та інвалідів виробництва, з наданням матеріальної допомоги, провести день відкритих дверей на підприємстві для студентів та молоді - майбутніх працівників. Організувати гарячу телефонну лінію "Питання - відповідь". З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, фахівцями відділу було надано інформацію про заходи, що вживаються на інших підприємствах де мали місце резонансні події для недопущення подібного.

Відділ нагляду на транспорті та у зв'язку
ГУ Держпраці у Дніпропетровській області
Артеменко А.Ю.
Степанов І.О.


04.04.2017 |

Повернутись назад