Powered by : kan-studio Support by M.Saenko

На виконання наказу Держгірпромнагляду України від 26.09.2013 року № 136 «Про завтвердження Плану заходів Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права» в теруправлінні Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області було проведено низку заходів.


Насамперед, юридичною службою теруправлінні 11.12.2013 року проведено День відкритих дверей в режимі Громадської приймальні для всіх відвідувачів територіального управління та його працівників, були надані роз’яснення в межах повноважень територіального управління. Інформацію щодо проведення Дня відкритих дверей завчасно надано на сайті територіального управління та на інформаційному стенді в приміщенні самого територіального управління.

В грудневому номері друкованого видання «Наша газета ДЕТК» корпорації ДЕТК надано інформаційну статтю начальника державної інспекції нагляду у будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами з питань реалізації захисту прав людини у сфері охорони праці. В № 41 газети м. Павлоград «Рідний край» опубліковано статтю фахівця теруправління - «Навчання з охорони праці потрібно кожному».

В рамках Всеукраїнського тижня права юридичною службою разом з начальником державної інспекції з нагляду у АПК та СКС проведено прийом громадян в інспекції.

З 09.12.2013 по 13.12.2013 року в теруправлінні працювала Гаряча телефонна лінія за тел.: 056 776-74-62 щодо надання консультацій в межах повноважень територіального управління. Такі лінії також працювали у кожного начальника державних інспекцій теруправління. Основними питаннями, що цікавили осіб, що телефонували були: застосування Закону України «Про охорону праці»; механізм отримання, переоформлення дозволів; веденні розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві; скасування рішення суду щодо застосування заходів реагування та ін.

В цілому протягом проведення у теруправлінні Держгірпромнагляду у Дніпропетровській області заходів до Всеукраїнського тижня права надано роз’яснень 35 відвідувачам територіального управління.

Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду
у Дніпропетровській області


24.12.2013 |

Повернутись назад